Anna Gurska

Anna Gurska

Wnioski o przyznanie stypendium będzie można składać od 01.10.2023 r. W roku akademickim 2023/2024 będzie obowiązywał nowy regulamin, wobec czego prosimy o nieuzupełnianie dokumentów na nieaktualnych już drukach. Nowy regulamin będzie dostępny przed rozpoczęciem roku akademickiego.

środa, 13 wrzesień 2023 14:59

Informacja odnośnie Domów Studenckich AMW

Studenci, którzy nie otrzymali miejsca w Domu Studenckim Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni mają możliwość ubiegania się o miejsce w Domu Studenckim na Uniwersytecie Morskim w Gdyni, zgodnie z poniższą instrukcją:

Przyznawanie miejsc w Studenckich Domach Marynarza odbywa się na podstawie wniosków o przyznanie miejsca. Wzory wniosków, wraz z regulaminem przyznawania miejsc dostępne są pod adresem:

 

https://umg.edu.pl/regulaminu-przyznawania-miejsc-w-studenckich-domach-marynarza

 

Studenci AMW kwaterowani są w SDM3 i  SDM4

 

Należy wybrać odpowiedni wniosek (dla studentów UMG, dla studentów innych uczelni lub na okres wakacji), wypełnić, a następnie skan wypełnionego wniosku przesłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do Studenckiego Domu Marynarza nr 3 lub na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do SDM4

 

O rozpatrzeniu wniosku student zostanie poinformowany drogą mailową, na adres mailowy podany przy składaniu wniosku. 

poniedziałek, 11 wrzesień 2023 11:48

Szanowni Studenci !!!

Inauguracja r. a. 2023/2024 na naszym Wydziale odbędzie się 5.10.2023 r. o godz. 9.00 w Audytorium A (budynek Bibilioteki Głównej).

Zajęcia rozpoczynamy 09.10.2023 r. 

Plany zajęć będą dostępne tydzień przed rozpoczęciem zajęć tj. 02.10.2023 r.

 

Do zobaczenia na zajeciach!!!