Logowanie

Jubileusz 10-lecia WNHiS


Szanowni Państwo, ze względu na zbyt małe zainteresowanie „Balem 10-lecia WNHiS” oraz spotkaniem w ramach Business Speed Dating informujemy, że oba wydarzenia zostają on odwołane. Osoby, które wpłaciły już opłatę za udział w Balu otrzymają jej zwrot do 15 maja 2018 r. Jednocześnie nadal zapraszamy na Oficjalne obchody Jubileuszu 10-lecia WNHiS, które rozpoczną się o godz. 17.00 w Audytorium Biblioteki Głównej Akademii Marynarki Wojennej im. Lecha Kaczyńskiego. Osoby zainteresowane udziałem w oficjalnej części obchodów oraz nabyciem pamiątkowego albumu prosimy o rejestrację w formularzu.

Obchody 10-lecia Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej

Szanowni Państwo!

Dziekan oraz Rada Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych mają zaszczyt zaprosić na obchody Jubileuszu 10-lecia istnienia Wydziału, które odbędą się w dniu 26 maja 2018 roku. Pragniemy, aby ta uroczystość była świetną okazją do spotkania się studentów, absolwentów i pracowników naszego Wydziału oraz Uczelni. Przyjęcie zaproszenia będzie dla nas prawdziwym zaszczytem. Liczymy, że wspólnie będziemy mogli celebrować okrągłą rocznice istnienia naszego Wydziału oraz bawić się na Balu 10-lecia WNHiS.

Z wyrazami szacunku,
Dziekan i Rada Wydziału
Nauk Humanistyczny i Społecznych
Akademii Marynarki Wojennej

Formularz >>> WYPEŁNIJ!Program uroczystości:
➢ Godz. 15.30 – 17.00 – Business Speed Dating (Sala kolumnowa, budynek 10) - Wydarzenie odwołane!
➢ Godz. 17.00 – 19.00 – Oficjalne obchody Jubileuszu 10-lecia WNHiS (Audytorium Biblioteki Głównej im. Lecha Kaczyńskiego)
➢ Godz. 19.00 – 20.00 – Lampka wina i wspólne zdjęcie (Foyer Audytorium Biblioteki Głównej AMW im. Lecha Kaczyńskiego)
➢ Godz. 21.00 – 03.00 – Bal 10-lecia WNHIS (Sala bankietowa RIWIERA w Gdyni – Budynek Klubu MW RIWIERA) - Wydarzenie odwołane!

Na samym początku chcielibyśmy zaprosić Państwa na Business Speed Dating. Jest to świetna okazja do zbudowania podstaw relacji z innymi absolwentami z innych roczników oraz kierunków studiów. Dzięki swobodnej atmosferze, w prosty i szybki sposób można nawiązać znajomość z ludźmi, którzy mają pozytywne nastawienie na poszerzenie swoich kontaktów, zarówno w działalności zawodowej jak i w życiu prywatnym. Poprzez kilkuminutowe rozmowy w parach, tworzy się niepowtarzalna możliwość na poznanie ciekawych i wartościowych osób.
W kolejnym punkcie programu zapraszamy wszystkich na oficjalne obchody Jubileuszu 10-lecia Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych. Podczas uroczystości zostanie zaprezentowana historia naszego Wydziału, wzbogacona zdjęciami, filmami i wspomnieniami pracowników i studentów. Będzie to też okazja do wspólnego zdjęcia i wzniesienie toastu za Wydział, jego studentów, absolwentów i pracowników.
Ostatnim punktem obchodów będzie „Bal 10-lecia WNHiS”. Pragniemy ponownie spotkać się przy stole z koleżankami i kolegami z czasu studiów oraz w gronie byłych i obecnych pracowników Wydziału. Mamy nadzieje, że oferta menu oraz oprawa muzyczna będą sprzyjać dobrej zabawie. W razie pytań proszę kontaktować się z osobami, których adresy poczty elektronicznej znajdują się poniżej. Postaramy się odpowiedzieć na ewentualne oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

Eryka Rainko

e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Agata Kosińska
e-mail.: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 
projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl