Logowanie

Rozpoczynamy rekrutację do programów płatnych staży!


Uwaga Studenci
, którzy zgłosili chęć udziału w projekcie pt.: „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku wojsko w systemie służb publicznych AMW”. Na wskazane w formularzu zgłoszeniowym adresy e-mail zostały wysłane maile dotyczące: 1) umówienia się na rozmowę rekrutacyjną w dniach 26-27 marca lub 2) informacja o wpisaniu na listę rezerwową (w przypadku zgłoszenia poza limit na dany rok studiów).

Uwaga Studenci, którzy zgłosili chęć udziału w projekcie pt.: „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku stosunki międzynarodowe AMW”. Ze względu na większą liczbę zgłoszeń niż miejsc dla danego rocznika, aplikowanie przez kilka osób na to samo miejsce oraz fakt, że staże muszą zakładać podział (16 staży zagranicznych i 15 staży krajowych) w dniach 25-28 marca będę się kontaktował z każdym telefonicznie lub mailowo/Facebook (jeżeli nie uda mi się dodzwonić). Podczas rozmowy przedstawię jak wygląda Wasza sytuacja (biorąc pod uwagę: kolejność zgłoszeń i limit dla roku, podział na staże krajowe i zagraniczne oraz wskazane przez Was preferencje co do miejsca stażu) oraz jakie są dalsze możliwości. Dopiero po dobyciu rozmów uruchomiony zostanie formularz w celu umówienia się na spotkania rekrutacyjne. Rozmowy zaplanowane są na 29 marca oraz 3-4 kwietnia.

W razie pytań proszę o kontakt mailowo, telefonicznie lub na Facebooku.
Łukasz Wyszyński
Tel. 502-760-252
E-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Rozpoczynamy proces rekrutacji do projektów płatnych staży dla studentów kierunków:

1) stosunki międzynarodowe
2) wojsko w systemie służb publicznych

Dla każdego z kierunków studiów została uruchomiona oddzielna strona internetowa:

>>> Strona projektu „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku stosunki międzynarodowe AMW”

>>>Strona projektu „Wysokiej jakości staże dla studentów kierunku wojsko w systemie służb publicznych AMW”

Wszystkich zainteresowanych prosimy o:
1) Zapoznanie się z informacjami o projekcie;
2) Zapoznanie się z ofertami staży;
3) Zapoznaj się z dokumentacją projektową;
3) Zapoznanie się z zasadami rekrutacji.

Jeżeli jesteś zdecydowany – Wypełnij formularz rekrutacyjny!
Jeżeli masz pytania – Przyjdź na jedno z dwóch spotkań, napisz na FB wydarzenia lub skontaktuj się z mgr Łukaszem Wyszyńskim.

Zapraszamy! Warto;)


projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl