Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 999.
Logowanie

Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej

Szanowni Państwo

informuję że tylko do 20 stycznia 2017 roku studenci z Trójmiasta mogą brać udział w rekrutacji na Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej, na które specjalnie przyjadą do Polski pracodawcy ze Stanów Zjednoczonych.

Szczegółowe informacje poniżej w załączniku.

Jeśli istnieje możliwość zorganizowania spotkania w Państwa placówce, przedstawiciel CCUSA z przyjemnością spotka się ze studentami aby przybliżyć procedury związane z wyjazdem do Stanów.
Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów - zakończenie rekrutacji 20 stycznia 2017

Ambasada Stanów Zjednoczonych oraz Camp Counselors USA-Polska zapraszają do udziału w Amerykańskich Targach Pracy Wakacyjnej dla studentów. Rekrutacja na Targi kończy się 20 stycznia 2017 roku. Zainteresowani studenci powinni zaaplikować poprzez formularz rekrutacyjny: 
https://footprints.ccusa.com/ wybrać program Work Experience Summer 2017 oraz opcje programową Job Fair, następnie studencki ambasador kontaktuje się bezpośrednio z zainteresowanymi.

Amerykańskie Targi Pracy Wakacyjnej dla studentów odbywają się w Polsce od 21 lat. W tym roku 26 pracodawców przyjedzie aby zatrudnić setki studentów. Praca wakacyjna nie koliduje z zajęciami, oraz często zastępuje praktyki studenckieOd 1996 roku wakacje w Stanach spędziło blisko 26 tysięcy polskich studentów, poznając kulturę oraz zdobywając prawdziwe doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku.

Więcej informacji udziela koordynator regionalny:

Marek Witkowski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

506 761 744
projekt1projekt11121

Akademia Marynarki Wojennej
Wydział Nauk Humanistycznych i Społecznych

ul. Śmidowicza 69
81-127 Gdynia
Telefon/Fax: 261 26 25 85
Dziekanat: 261 26 25 08
dziekanat.wnhis@amw.gdynia.pl